Algemene Leden Vergadering

Maandag 28 februari 2022

ALV op maandag 28 februari 2022, om 19:30 uur

Met de huidige versoepelingen van de coronamaatregelen is het ook weer mogelijk om onze Algemene Ledenvergadering te houden. Daarom nodigen we je graag van harte uit voor de Algemene Ledenvergadering op maandagavond 28 februari om 19:30 uur in het clubhuis van Quick Tennis & Padel.

Graag attenderen wij je ook op de openstaande vacature van Penningmeester. Aanmelden als kandidaat voor deze functie kan vooraf per mail via secretaris@quicktennis.nl of tijdens de Algemene Ledenvergadering. We hopen dat een geschikte kandidaat ons bestuur op korte termijn weer compleet kan maken!

Er staan een aantal bespreekpunten op de agenda die we graag met zoveel mogelijk van onze leden willen bespreken. We hopen daarom op een hoge opkomst om samen de plannen voor de toekomst te bespreken.

Heel graag tot maandagavond 28 februari!

Hartelijke groet,

Bestuur Quick Tennis & Padel