Nieuwe voorzitter Quick Tennis & Padel

Ralf Maathuis is de nieuwe voorzitter van onze vereniging!

Even voorstellen

Hoi! Vanaf de laatste algemene ledenvergadering (25 november 2019) ben ik toegetreden tot het bestuur als voorzitter van onze vereniging. Het lijkt mij een mooie uitdaging om Quick Tennis & Padel verder te laten groeien. Maar naast groei van de vereniging moet met name sportiviteit en gezelligheid voorop staan! Voor de mensen die mij nog niet kennen zal ik mij kort introduceren: Ik ben Ralf Maathuis, geboren, getogen en nog steeds woonachtig in Oldenzaal. Van jongs af aan ben ik al lid van Quick Tennis & Padel. Net zoals vele andere leden ben ik ook begonnen met tennissen op ons oude park. Na enig zoeken in het archief kwam ik er achter dat ik inmiddels al 20 jaar lid ben bij Quick Tennis & Padel. Ik speel al jaren tenniscompetitie op de zaterdag en sinds de aanleg van de Padelbanen speel ik naast tennis ook met enige regelmaat Padel. In het dagelijks leven ben ik als assistent accountant werkzaam bij Kroesewevers in Oldenzaal. Hierbij ondersteun ik ondernemers met hun dagelijkse financiële administratie en adviseer ik omtrent financiële en fiscale vraagstukken. Ik hoop dat ik mijn netwerk en kennis in kan zetten om verder te bouwen aan onze mooie vereniging! Mocht je vragen, ideeën of opmerkingen hebben over onze vereniging, of ben je misschien geïnteresseerd in een vrijwilligersfunctie, spreek mij dan gerust aan.

Met een sportieve groet,
Ralf Maathuis